Mária Šlangová, IČO (86911058), sídlo Dušejov
Základní informace
Název:
Mária Šlangová
Sídlo:
Dušejov
IČO:
86911058
Aktuální kontaktní údaje Mária Šlangová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Mária Šlangová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Mária Šlangová
IČO:
86911058
Firma:
Mária Šlangová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Okres:
Jihlava
Základní územní jednotka:
Jihlava
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
25. 6. 2008
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů
Výpis údajů pro Mária Šlangová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Mária Šlangová
IČO (identifikační číslo):
86911058
Jméno:
Mária Šlangová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Vznik první živnosti:
25. 6. 2008
Statutární orgán Mária Šlangová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .