Lucie Bouchalová, IČO (07766122), sídlo Kněžpole
Základní informace
Název:
Lucie Bouchalová
Sídlo:
Kněžpole
IČO:
07766122
Aktuální kontaktní údaje Lucie Bouchalová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Lucie Bouchalová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Lucie Bouchalová
IČO:
07766122
Firma:
Lucie Bouchalová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Uherské Hradiště
Základní územní jednotka:
Kněžpole
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
2. 1. 2019
Sídlo Lucie Bouchalová
Sídlo:
379, Kněžpole 68712
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Lucie Bouchalová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Lucie Bouchalová
IČO (identifikační číslo):
07766122
Jméno:
Lucie Bouchalová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
2. 1. 2019
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Lucie Bouchalová
Sídlo:
Tř. Maršála Malinovského 937, Uherské Hradiště 68601
Živnosti Lucie Bouchalová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 4. 2021
Živnost č. 2 Kosmetické služby
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
2. 1. 2019
Živnost č. 3 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
2. 1. 2019
Statutární orgán Lucie Bouchalová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .