LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o., IČO (04888553), sídlo Olomouc
Základní informace
Název:
LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Sídlo:
Olomouc
IČO:
04888553
Aktuální kontaktní údaje LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
IČO:
04888553
Firma:
LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Olomouc
Základní územní jednotka:
Olomouc
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
9. 3. 2016
Sídlo LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Činnosti reklamních agentur
Fotografické činnosti
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Informační a komunikační činnosti
Výpis údajů pro LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
04888553
Jméno:
LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
9. 3. 2016
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Sídlo:
Horní lán 1196/9, Olomouc 77900
Živnosti LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
9. 3. 2016
Přerušeno od
16. 9. 2020
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
9. 3. 2016
Přerušeno od
16. 9. 2020
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a
zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Fotografické služby
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
9. 3. 2016
Přerušeno od
16. 9. 2020
Statutární orgán LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Výpis údajů pro LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Soud:
Krajský soud v Ostravě
9. 3. 2016
Spisová značka:
C 65496
IČO (identifikační číslo osoby):
04888553
Jméno:
VIDEODenisaTV s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
9.3.2016
Zapsána dne:
9.3.2016
Kapitál LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Základní kapitál
50 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
9.3.2016
Sídlo LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Horní Lán 1196/9, Olomouc 77900, Česká republika
9.3.2016
Předmět podnikání LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
9.3.2016
Hostinská činnost
9.3.2016 - 30.8.2023
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
9.3.2016 - 30.8.2023
Vedení firmy LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
Statutární orgán LOVE, MAGICK & MIRACLES s.r.o.
jednatel
Eliška Vydrová
Ve funkci
od 5.5.2021
Adresa
Hluboká 141, 29473 Brodce
jednatel
Lubomír Řídký
Ve funkci
od 8.2.2018
do 5.5.2021
Adresa
Kubíčkova 565/8, 77900 Olomouc
jednatel
Lubomír Řídký
Ve funkci
od 9.3.2016
do 8.2.2018
Adresa
Horní lán 1307/8, 77900 Olomouc
jednatel
Lubomír Řídký
Ve funkci
od 9.3.2016
do 8.2.2018
Adresa
Horní lán 1307/8, 77900 Olomouc
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .