Lenka Kučerová, IČO (01904132), sídlo Petřvald
Základní informace
Název:
Lenka Kučerová
Sídlo:
Petřvald
IČO:
01904132
Aktuální kontaktní údaje Lenka Kučerová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Lenka Kučerová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Lenka Kučerová
IČO:
01904132
Firma:
Lenka Kučerová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Karviná
Základní územní jednotka:
Petřvald
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
24. 7. 2017
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba oděvů
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Výpis údajů pro Lenka Kučerová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Lenka Kučerová
IČO (identifikační číslo):
01904132
Jméno:
Lenka Kučerová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
24. 7. 2017
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Lenka Kučerová
Sídlo:
Na Hranici 602, Petřvald 73541
Živnosti Lenka Kučerová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Zprostředkování obchodu a služeb
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
24. 7. 2017
Statutární orgán Lenka Kučerová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .