Lenka Hrdinová, IČO (88293106), sídlo Příbram
Základní informace
Název:
Lenka Hrdinová
Sídlo:
Příbram
IČO:
88293106
Aktuální kontaktní údaje Lenka Hrdinová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Lenka Hrdinová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Lenka Hrdinová
IČO:
88293106
Firma:
Lenka Hrdinová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Příbram
Základní územní jednotka:
Příbram
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
23. 11. 2011
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba nápojů
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Výpis údajů pro Lenka Hrdinová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Lenka Hrdinová
IČO (identifikační číslo):
88293106
Jméno:
Lenka Hrdinová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
23. 11. 2011
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Lenka Hrdinová
Sídlo:
Hornických učňů 218, Příbram 26101
Živnosti Lenka Hrdinová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
23. 11. 2011
Přerušeno od
13. 3. 2013
Statutární orgán Lenka Hrdinová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .