Kyrylo Halai, IČO (22277374), sídlo Neratovice
Základní informace
Název:
Kyrylo Halai
Sídlo:
Neratovice
IČO:
22277374
Aktuální kontaktní údaje Kyrylo Halai
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Kyrylo Halai z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Kyrylo Halai
IČO:
22277374
Firma:
Kyrylo Halai
Právní forma:
Zahraniční fyzická osoba
Okres:
Mělník
Základní územní jednotka:
Neratovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
13. 11. 2024
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výpis údajů pro Kyrylo Halai ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Kyrylo Halai
IČO (identifikační číslo):
22277374
Jméno:
Kyrylo Halai
Právní forma podnikání:
Zahraniční fyzická osoba
Vznik první živnosti:
13. 11. 2024
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Kyrylo Halai
Sídlo:
49, Neratovice 27745
Živnosti Kyrylo Halai
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Překladatelská a tlumočnická činnost
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Výroba plastových a pryžových výrobků
Výroba a opravy čalounických výrobků
Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
13. 11. 2024
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .