Krymská 21 s.r.o., IČO (03051447), sídlo Praha 2
Základní informace
Název:
Krymská 21 s.r.o.
Sídlo:
Praha 2
IČO:
03051447
Aktuální kontaktní údaje Krymská 21 s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Krymská 21 s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Krymská 21 s.r.o.
IČO:
03051447
Firma:
Krymská 21 s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 2
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
29. 5. 2014
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Nespecializovaný velkoobchod
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Maloobchod s nápoji
Poskytování stravování v restauracích
Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění
Výpis údajů pro Krymská 21 s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Krymská 21 s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
03051447
Jméno:
Krymská 21 s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
29. 5. 2014
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Krymská 21 s.r.o.
Sídlo:
Londýnská 254/7, Praha 12000
Živnosti Krymská 21 s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 5. 2014
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 5. 2014
Živnost č. 3 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 5. 2014
Statutární orgán Krymská 21 s.r.o.
Výpis údajů pro Krymská 21 s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje Krymská 21 s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
29. 5. 2014
Spisová značka:
C 226916
IČO (identifikační číslo osoby):
03051447
Jméno:
Krymská 21 s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
29.5.2014
29.5.2014
Zapsána dne:
29.5.2014
Počet členů statutárního orgánu: 3
29.5.2014 - 24.7.2015
Kapitál Krymská 21 s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
29.5.2014
Sídlo Krymská 21 s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Londýnská 254/7, Praha 12000, Česká republika
13.10.2025
Adresa:
Kouřimská 2347/24, Praha 13000, Česká republika
19.4.2023 - 13.10.2025
Adresa:
Tusarova 1179/37, Praha 17000, Česká republika
24.7.2015 - 19.4.2023
Adresa:
Krymská 294/21, Praha 10100, Česká republika
29.5.2014 - 24.7.2015
Předmět podnikání Krymská 21 s.r.o.
Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
29.5.2014
Hostinská činnost
29.5.2014
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
29.5.2014
Vedení firmy Krymská 21 s.r.o.
Statutární orgán Krymská 21 s.r.o.
jednatel
Oldřich Šimášek
Ve funkci
od 19.4.2023
Adresa
Sokolovská 30/59, 18600 Praha
jednatel
JUDr. Richard Pecha
Ve funkci
od 19.4.2023
do 9.10.2025
Adresa
Kouřimská 2347/24, 13000 Praha
jednatel
Ing. Robert Buchner
Ve funkci
od 24.7.2015
do 19.4.2023
Adresa
Tusarova 1179/37, 17000 Praha
jednatel
Ing. Dagmar Buchnerová Kubátová
Ve funkci
od 24.7.2015
do 9.2.2023
Adresa
Tusarova 1179/37, 17000 Praha
jednatel
Mgr. Jiří Šťastný
Ve funkci
od 29.5.2014
do 24.7.2015
Adresa
Bořivojova 1104/41, 13000 Praha
Jednatel
Jan Blažek
Ve funkci
od 29.5.2014
do 24.7.2015
Adresa
Za mlýnem 1328/15, 14700 Praha
jednatel
MUDr. Jan Lukeš
Ve funkci
od 29.5.2014
do 24.7.2015
Adresa
Slovenská 811, 35601 Sokolov
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .