Klára Štachová, IČO (24899321), sídlo Tábor
Základní informace
Název:
Klára Štachová
Sídlo:
Tábor
IČO:
24899321
Aktuální kontaktní údaje Klára Štachová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Klára Štachová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Klára Štachová
IČO:
24899321
Firma:
Klára Štachová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Tábor
Základní územní jednotka:
Tábor
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
30. 3. 2026
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Administrativní a kancelářské činnosti
Univerzální administrativní činnosti
Výpis údajů pro Klára Štachová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Klára Štachová
IČO (identifikační číslo):
24899321
Jméno:
Klára Štachová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
30. 3. 2026
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Klára Štachová
Sídlo:
K Hliňáku 117, Tábor 39001
Živnosti Klára Štachová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
30. 3. 2026
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .