Kateřina Koucká, IČO (72661119), sídlo Rychnov u Jablonce nad Nisou
Základní informace
Název:
Kateřina Koucká
Sídlo:
Rychnov u Jablonce nad Nisou
IČO:
72661119
Aktuální kontaktní údaje Kateřina Koucká
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Kateřina Koucká z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Kateřina Koucká
IČO:
72661119
Firma:
Kateřina Koucká
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jablonec nad Nisou
Základní územní jednotka:
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
5. 9. 2001
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Kateřina Koucká ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Kateřina Koucká
IČO (identifikační číslo):
72661119
Jméno:
Kateřina Koucká
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
5. 9. 2001
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Kateřina Koucká
Sídlo:
Smetanova 848, Rychnov u Jablonce nad Nisou 46802
Živnosti Kateřina Koucká
Živnost č. 1 Kosmetické služby
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
9. 12. 2014
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
5. 9. 2001
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 činnost informačních a zpravodajských kanceláří
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
5. 9. 2001
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Kateřina Koucká
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .