Karolína Kyselová, IČO (87172143), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Karolína Kyselová
Sídlo:
Praha
IČO:
87172143
Aktuální kontaktní údaje Karolína Kyselová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Karolína Kyselová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Karolína Kyselová
IČO:
87172143
Firma:
Karolína Kyselová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 14
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
29. 10. 2008
Sídlo Karolína Kyselová
Sídlo:
U Hostavického potoka 787/43, Praha 19800
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Reklamní činnosti
Činnosti reklamních agentur
Výpis údajů pro Karolína Kyselová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Karolína Kyselová
IČO (identifikační číslo):
87172143
Jméno:
Karolína Kyselová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
29. 10. 2008
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Karolína Kyselová
Sídlo:
U Hostavického potoka 787/43, Praha 19800
Živnosti Karolína Kyselová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
29. 10. 2008
Přerušeno od
10. 7. 2017
Statutární orgán Karolína Kyselová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .