Kamila Kolmanová, IČO (62749331), sídlo Světec
Základní informace
Název:
Kamila Kolmanová
Sídlo:
Světec
IČO:
62749331
Aktuální kontaktní údaje Kamila Kolmanová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Kamila Kolmanová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Kamila Kolmanová
IČO:
62749331
Firma:
Kamila Kolmanová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Teplice
Základní územní jednotka:
Světec
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
22. 4. 1996
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Kamila Kolmanová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Kamila Kolmanová
IČO (identifikační číslo):
62749331
Jméno:
Kamila Kolmanová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
22. 4. 1996
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Kamila Kolmanová
Sídlo:
Dvořákova 89, Světec 41804
Živnosti Kamila Kolmanová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 10. 2009
Živnost č. 2 Vedení účetnictví, vedení daňové evidence
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 8. 2001
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Vedení účetnictví
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
22. 4. 1996
Zánik oprávnění
19. 10. 2000
Statutární orgán Kamila Kolmanová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .