Julie Solničková, IČO (23775696), sídlo Včelákov
Základní informace
Název:
Julie Solničková
Sídlo:
Včelákov
IČO:
23775696
Aktuální kontaktní údaje Julie Solničková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Julie Solničková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Julie Solničková
IČO:
23775696
Firma:
Julie Solničková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Chrudim
Základní územní jednotka:
Včelákov
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
29. 9. 2025
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
Ubytování
Činnosti reklamních agentur
Fotografické činnosti
Administrativní a kancelářské činnosti
Ostatní vzdělávání
Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění
Peněžnictví a pojišťovnictví
Výpis údajů pro Julie Solničková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Julie Solničková
IČO (identifikační číslo):
23775696
Jméno:
Julie Solničková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
29. 9. 2025
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Julie Solničková
Sídlo:
109, Včelákov 53957
Živnosti Julie Solničková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Ubytovací služby
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Fotografické služby
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 9. 2025
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .