Josef Sedlačík, IČO (72002409), sídlo Drnholec
Základní informace
Název:
Josef Sedlačík
Sídlo:
Drnholec
IČO:
72002409
Aktuální kontaktní údaje Josef Sedlačík
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Josef Sedlačík z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Josef Sedlačík
IČO:
72002409
Firma:
Josef Sedlačík
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Břeclav
Základní územní jednotka:
Drnholec
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 8. 2006
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
Výroba strojů a zařízení j. n.
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Velkoobchod, kromě motorových vozidel
Maloobchod, kromě motorových vozidel
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Josef Sedlačík ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Josef Sedlačík
IČO (identifikační číslo):
72002409
Jméno:
Josef Sedlačík
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 8. 2006
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
3
Sídlo Josef Sedlačík
Sídlo:
Havlíčkova 493, Drnholec 69183
Živnosti Josef Sedlačík
Živnost č. 1 Klempířství a oprava karoserií
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 10. 2015
Živnost č. 2 Zámečnictví, nástrojářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 10. 2015
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Výroba strojů a zařízení
Velkoobchod a maloobchod
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 10. 2015
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zámečnictví, nástrojářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 8. 2006
Zánik oprávnění
13. 4. 2010
Živnost č. 2 Klempířství a oprava karoserií
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 8. 2006
Zánik oprávnění
13. 4. 2010
Statutární orgán Josef Sedlačík
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .