Josef Sečkář, IČO (72345390), sídlo Pohledy
Základní informace
Název:
Josef Sečkář
Sídlo:
Pohledy
IČO:
72345390
Aktuální kontaktní údaje Josef Sečkář
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Josef Sečkář z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Josef Sečkář
IČO:
72345390
Firma:
Josef Sečkář
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Svitavy
Základní územní jednotka:
Pohledy
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
27. 3. 2001
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Příprava staveniště
Truhlářské práce
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
Ostatní úklidové činnosti
Ostatní sportovní činnosti
Výpis údajů pro Josef Sečkář ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Josef Sečkář
IČO (identifikační číslo):
72345390
Jméno:
Josef Sečkář
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
27. 3. 2001
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
2
Sídlo Josef Sečkář
Sídlo:
184, Pohledy 56802
Živnosti Josef Sečkář
Živnost č. 1 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
5. 11. 2014
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Poskytování technických služeb
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
5. 11. 2014
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Reklamní činnost a marketing
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 5. 2001
Zánik oprávnění
4. 2. 2008
Živnost č. 2 Výuka v oblasti umění a společenského tance
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 5. 2001
Zánik oprávnění
4. 2. 2008
Statutární orgán Josef Sečkář
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .