Josef Řičař, IČO (72791098), sídlo Čestice
Základní informace
Název:
Josef Řičař
Sídlo:
Čestice
IČO:
72791098
Aktuální kontaktní údaje Josef Řičař
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Josef Řičař z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Josef Řičař
IČO:
72791098
Firma:
Josef Řičař
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Rychnov nad Kněžnou
Základní územní jednotka:
Čestice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
20. 5. 2002
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Výpis údajů pro Josef Řičař ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Josef Řičař
IČO (identifikační číslo):
72791098
Jméno:
Josef Řičař
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
20. 5. 2002
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Josef Řičař
Sídlo:
118, Čestice 51741
Živnosti Josef Řičař
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
20. 5. 2002
Přerušeno od
24. 4. 2017
Statutární orgán Josef Řičař
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .