Josef Patka, IČO (64952916), sídlo Komárov
Základní informace
Název:
Josef Patka
Sídlo:
Komárov
IČO:
64952916
Aktuální kontaktní údaje Josef Patka
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Josef Patka z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Josef Patka
IČO:
64952916
Firma:
Josef Patka
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Olomouc
Základní územní jednotka:
Komárov
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
3. 10. 1996
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Výpis údajů pro Josef Patka ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Josef Patka
IČO (identifikační číslo):
64952916
Jméno:
Josef Patka
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
3. 10. 1996
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Josef Patka
Sídlo:
240, Komárov 78501
Živnosti Josef Patka
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a
myslivost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
10. 4. 2017
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 11. 1996
Zánik oprávnění
10. 3. 2006
Živnost č. 2 Poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
25. 6. 2003
Zánik oprávnění
10. 3. 2006
Statutární orgán Josef Patka
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .