Josef Matouš, IČO (41657802), sídlo Nová Role
Základní informace
Název:
Josef Matouš
Sídlo:
Nová Role
IČO:
41657802
Aktuální kontaktní údaje Josef Matouš
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Josef Matouš z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Josef Matouš
IČO:
41657802
Firma:
Josef Matouš
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Karlovy Vary
Základní územní jednotka:
Nová Role
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
30. 8. 1991
Sídlo Josef Matouš
Sídlo:
279, Nová Role 36225
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Kompletační a dokončovací práce
Ostatní specializované stavební činnosti j. n.
Výpis údajů pro Josef Matouš ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Josef Matouš
IČO (identifikační číslo):
41657802
Jméno:
Josef Matouš
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
30. 8. 1991
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Josef Matouš
Sídlo:
Východní 478/11, Karlovy Vary 36001
Živnosti Josef Matouš
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
2. 12. 1992
Statutární orgán Josef Matouš
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .