Jitka Pelikánová, IČO (76553035), sídlo Pravlov
Základní informace
Název:
Jitka Pelikánová
Sídlo:
Pravlov
IČO:
76553035
Aktuální kontaktní údaje Jitka Pelikánová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jitka Pelikánová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jitka Pelikánová
IČO:
76553035
Firma:
Jitka Pelikánová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-venkov
Základní územní jednotka:
Pravlov
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Zaměstnavatelé
Datum vzniku:
1. 2. 2010
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Ubytování
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Jitka Pelikánová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jitka Pelikánová
IČO (identifikační číslo):
76553035
Jméno:
Jitka Pelikánová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 2. 2010
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Živnosti Jitka Pelikánová
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 7. 2016
Živnost č. 2 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 11. 2013
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Ubytovací služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 2. 2010
Statutární orgán Jitka Pelikánová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .