Jiří Novák, IČO (12182524), sídlo Brno
Základní informace
Název:
Jiří Novák
Sídlo:
Brno
IČO:
12182524
Aktuální kontaktní údaje Jiří Novák
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Novák z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Novák
IČO:
12182524
Firma:
Jiří Novák
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-sever
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
9. 10. 1990
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Malířské a natěračské práce
Výpis údajů pro Jiří Novák ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Novák
IČO (identifikační číslo):
12182524
Jméno:
Jiří Novák
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
9. 10. 1990
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Jiří Novák
Sídlo:
Písečník 1418/21, Brno 61400
Živnosti Jiří Novák
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a
myslivost
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Výroba a opravy čalounických výrobků
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Sklenářské práce, rámování a paspartování
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Ubytovací služby
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Poskytování technických služeb
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
31. 10. 1997
Živnost č. 2 Malířství, natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 12. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkovatelská činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
31. 10. 1997
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Jiří Novák
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .