Jiří Nacházel, IČO (63170647), sídlo Děčín
Základní informace
Název:
Jiří Nacházel
Sídlo:
Děčín
IČO:
63170647
Aktuální kontaktní údaje Jiří Nacházel
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Nacházel z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Nacházel
IČO:
63170647
Firma:
Jiří Nacházel
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Děčín
Základní územní jednotka:
Děčín
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
18. 9. 1995
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výpis údajů pro Jiří Nacházel ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Nacházel
IČO (identifikační číslo):
63170647
Jméno:
Jiří Nacházel
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
18. 9. 1995
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Jiří Nacházel
Sídlo:
U Rybníka 3/15, Děčín 40502
Živnosti Jiří Nacházel
Živnost č. 1 Zámečnictví, nástrojářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
18. 9. 1995
Statutární orgán Jiří Nacházel
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .