Jiří Kokeš, IČO (68099088), sídlo Brno
Základní informace
Název:
Jiří Kokeš
Sídlo:
Brno
IČO:
68099088
Aktuální kontaktní údaje Jiří Kokeš
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Kokeš z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Kokeš
IČO:
68099088
Firma:
Jiří Kokeš
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-střed
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 7. 1998
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
Výpis údajů pro Jiří Kokeš ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Kokeš
IČO (identifikační číslo):
68099088
Jméno:
Jiří Kokeš
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
21. 7. 1998
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Jiří Kokeš
Sídlo:
Křídlovická 465/2, Brno 60300
Živnosti Jiří Kokeš
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 12. 2002
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 12. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Opravy pneumatik a duší zastudena a vyvažování pneumatik
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
15. 7. 1998
Zánik oprávnění
11. 5. 2006
Statutární orgán Jiří Kokeš
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .