Jaroslav Hendrych, IČO (10396861), sídlo
Základní informace
Název:
Jaroslav Hendrych
IČO:
10396861
Aktuální kontaktní údaje Jaroslav Hendrych
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jaroslav Hendrych z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jaroslav Hendrych
IČO:
10396861
Firma:
Jaroslav Hendrych
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Extra-Regio
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Výpis údajů pro Jaroslav Hendrych ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jaroslav Hendrych
IČO (identifikační číslo):
10396861
Jméno:
Jaroslav Hendrych
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 1. 1970
Sídlo Jaroslav Hendrych
Sídlo:
Mírová 53/29, Povrly 40332
Statutární orgán Jaroslav Hendrych
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .