Jaromír Vaněček, IČO (74336053), sídlo Otrokovice
Základní informace
Název:
Jaromír Vaněček
Sídlo:
Otrokovice
IČO:
74336053
Aktuální kontaktní údaje Jaromír Vaněček
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jaromír Vaněček z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jaromír Vaněček
IČO:
74336053
Firma:
Jaromír Vaněček
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Zlín
Základní územní jednotka:
Otrokovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 2. 2007
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
Výpis údajů pro Jaromír Vaněček ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jaromír Vaněček
IČO (identifikační číslo):
74336053
Jméno:
Jaromír Vaněček
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 2. 2007
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Jaromír Vaněček
Sídlo:
K. H. Máchy 33, Otrokovice 76502
Živnosti Jaromír Vaněček
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Poskytování technických služeb
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů
Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Fotografické služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 7. 2021
Živnost č. 2 Provozování solárií
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 2. 2007
Živnost č. 3 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 2. 2007
Statutární orgán Jaromír Vaněček
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .