Jana Lešková, IČO (72237571), sídlo Rejštejn
Základní informace
Název:
Jana Lešková
Sídlo:
Rejštejn
IČO:
72237571
Aktuální kontaktní údaje Jana Lešková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jana Lešková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jana Lešková
IČO:
72237571
Firma:
Jana Lešková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Klatovy
Základní územní jednotka:
Rejštejn
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
8. 4. 2002
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Výpis údajů pro Jana Lešková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jana Lešková
IČO (identifikační číslo):
72237571
Jméno:
Jana Lešková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
8. 4. 2002
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Jana Lešková
Sídlo:
19, Rejštejn 34192
Živnosti Jana Lešková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a
myslivost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
10. 4. 2002
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Lesnictví, těžba dřeva a poskytování služeb v myslivosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
10. 4. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Jana Lešková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .