Jan Valášek, IČO (73242136), sídlo Lešná
Základní informace
Název:
Jan Valášek
Sídlo:
Lešná
IČO:
73242136
Aktuální kontaktní údaje Jan Valášek
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jan Valášek z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jan Valášek
IČO:
73242136
Firma:
Jan Valášek
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Vsetín
Základní územní jednotka:
Lešná
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
30. 7. 2003
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Výroba nábytku
Výroba nábytku
Ostatní zpracovatelský průmysl
Výstavba bytových a nebytových budov
Výstavba bytových a nebytových budov
Příprava staveniště
Sklenářské, malířské a natěračské práce
Malířské a natěračské práce
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Ostatní úklidové činnosti
Ostatní úklidové činnosti
Výpis údajů pro Jan Valášek ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jan Valášek
IČO (identifikační číslo):
73242136
Jméno:
Jan Valášek
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
30. 7. 2003
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
3
Živnosti Jan Valášek
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
2. 4. 2007
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Pěstitelské pálení
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Poskytování technických služeb
Výroba a opravy čalounických výrobků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 9. 2003
Živnost č. 3 Malířství, lakýrnictví, natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 9. 2003
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Dokončovací stavební práce
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 9. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Jan Valášek
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .