Jan Schneider, IČO (74418921), sídlo Plzeň
Základní informace
Název:
Jan Schneider
Sídlo:
Plzeň
IČO:
74418921
Aktuální kontaktní údaje Jan Schneider
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jan Schneider z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jan Schneider
IČO:
74418921
Firma:
Jan Schneider
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Okres:
Plzeň-město
Základní územní jednotka:
Plzeň 2-Slovany
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
7. 3. 2007
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití
Výstavba inženýrských sítí pro kapaliny a plyny
Příprava staveniště
Kompletační a dokončovací práce
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Reklamní činnosti
Činnosti reklamních agentur
Ostatní úklidové činnosti
Ostatní vzdělávání
Sportovní činnosti
Ostatní sportovní činnosti
Výpis údajů pro Jan Schneider ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jan Schneider
IČO (identifikační číslo):
74418921
Jméno:
Jan Schneider
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Vznik první živnosti:
7. 3. 2007
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
3
Sídlo Jan Schneider
Sídlo:
Slovanská alej 1885/1, Plzeň 32600
Živnosti Jan Schneider
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
11. 3. 2014
Přerušeno od
14. 9. 2015
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
25. 8. 2010
Přerušeno od
14. 9. 2015
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní
činnosti
Poskytování technických služeb
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
7. 3. 2007
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Dokončovací stavební práce
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
7. 3. 2007
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Jan Schneider
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .