Jan Křikava, IČO (02316951), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Jan Křikava
Sídlo:
Praha
IČO:
02316951
Aktuální kontaktní údaje Jan Křikava
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jan Křikava z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jan Křikava
IČO:
02316951
Firma:
Jan Křikava
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 4
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
6. 11. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Rozmnožování nahraných nosičů
Činnosti reklamních agentur
Fotografické činnosti
Výpis údajů pro Jan Křikava ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jan Křikava
IČO (identifikační číslo):
02316951
Jméno:
Jan Křikava
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
6. 11. 2013
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Jan Křikava
Sídlo:
Měchenická 2563/18, Praha 14100
Živnosti Jan Křikava
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a
zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Fotografické služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 11. 2013
Statutární orgán Jan Křikava
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .