Jan Kaprálek, IČO (06072674), sídlo Pečky
Základní informace
Název:
Jan Kaprálek
Sídlo:
Pečky
IČO:
06072674
Aktuální kontaktní údaje Jan Kaprálek
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jan Kaprálek z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jan Kaprálek
IČO:
06072674
Firma:
Jan Kaprálek
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Kolín
Základní územní jednotka:
Pečky
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
3. 5. 2017
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Příprava staveniště
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Maloobchod s nápoji
Maloobchod s nápoji
Ostatní pozemní osobní doprava
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Poskytování stravování v restauracích
Činnosti reklamních agentur
Pronájem videokazet a disků
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Výpis údajů pro Jan Kaprálek ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jan Kaprálek
IČO (identifikační číslo):
06072674
Jméno:
Jan Kaprálek
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
3. 5. 2017
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
4
Sídlo Jan Kaprálek
Sídlo:
Lobňanská 925, Pečky 28911
Živnosti Jan Kaprálek
Živnost č. 1 Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
22. 3. 2023
Živnost č. 2 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
4. 5. 2017
Živnost č. 3 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 5. 2017
Živnost č. 4 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Pronájem a půjčování věcí movitých
Velkoobchod a maloobchod
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 5. 2017
Statutární orgán Jan Kaprálek
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .