Jan Houdek, IČO (75657678), sídlo Bohuňov
Základní informace
Název:
Jan Houdek
Sídlo:
Bohuňov
IČO:
75657678
Aktuální kontaktní údaje Jan Houdek
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jan Houdek z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jan Houdek
IČO:
75657678
Firma:
Jan Houdek
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Žďár nad Sázavou
Základní územní jednotka:
Bohuňov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
26. 4. 2004
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba ostatních elektrických zařízení
Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Výpis údajů pro Jan Houdek ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jan Houdek
IČO (identifikační číslo):
75657678
Jméno:
Jan Houdek
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
26. 4. 2004
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Jan Houdek
Živnost č. 1 Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a
telekomunikačních zařízení
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
26. 4. 2004
Přerušeno od
16. 12. 2015
Statutární orgán Jan Houdek
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .