Ivo Tomášek, IČO (15471454), sídlo Studénka
Základní informace
Název:
Ivo Tomášek
Sídlo:
Studénka
IČO:
15471454
Aktuální kontaktní údaje Ivo Tomášek
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ivo Tomášek z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ivo Tomášek
IČO:
15471454
Firma:
Ivo Tomášek
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Nový Jičín
Základní územní jednotka:
Studénka
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
22. 3. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce
Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace
Výpis údajů pro Ivo Tomášek ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ivo Tomášek
IČO (identifikační číslo):
15471454
Jméno:
Ivo Tomášek
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
22. 3. 1991
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
2
Sídlo Ivo Tomášek
Sídlo:
Bezručova 702, Studénka 74213
Živnosti Ivo Tomášek
Živnost č. 1 Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 1. 1993
Živnost č. 2 Vodoinstalatérství, topenářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 1. 1993
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 vodoinstalatérství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 1993
Zánik oprávnění
1. 3. 2000
Živnost č. 2 Topenářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
18. 12. 1996
Zánik oprávnění
1. 3. 2000
Statutární orgán Ivo Tomášek
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .