Ivana Bernardová Vašková, IČO (04547802), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Ivana Bernardová Vašková
Sídlo:
Praha
IČO:
04547802
Aktuální kontaktní údaje Ivana Bernardová Vašková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ivana Bernardová Vašková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ivana Bernardová Vašková
IČO:
04547802
Firma:
Ivana Bernardová Vašková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 10
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
16. 11. 2015
Sídlo Ivana Bernardová Vašková
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Ostatní pozemní osobní doprava
Silniční nákladní doprava
Výpis údajů pro Ivana Bernardová Vašková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ivana Bernardová Vašková
IČO (identifikační číslo):
04547802
Jméno:
Ivana Bernardová Vašková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
16. 11. 2015
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Ivana Bernardová Vašková
Sídlo:
Jabloňová 2866/1, Praha 10600
Živnosti Ivana Bernardová Vašková
Živnost č. 1 Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu
nejvýše 9 osob včetně řidiče
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
16. 11. 2015
Přerušeno od
30. 9. 2020
Statutární orgán Ivana Bernardová Vašková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .