Ivan Vovchok, IČO (01081381), sídlo Praha 9
Základní informace
Název:
Ivan Vovchok
Sídlo:
Praha 9
IČO:
01081381
Aktuální kontaktní údaje Ivan Vovchok
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ivan Vovchok z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ivan Vovchok
IČO:
01081381
Firma:
Ivan Vovchok
Právní forma:
Zahraniční fyzická osoba
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 14
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
5. 9. 2012
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie
Příprava staveniště
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Výpis údajů pro Ivan Vovchok ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ivan Vovchok
IČO (identifikační číslo):
01081381
Jméno:
Ivan Vovchok
Právní forma podnikání:
Zahraniční fyzická osoba
Vznik první živnosti:
5. 9. 2012
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Ivan Vovchok
Sídlo:
Kpt. Stránského 993/8, Praha 19800
Živnosti Ivan Vovchok
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 2. 2014
Statutární orgán Ivan Vovchok
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .