Inna Liashuk, IČO (22276530), sídlo Praha 9
Základní informace
Název:
Inna Liashuk
Sídlo:
Praha 9
IČO:
22276530
Aktuální kontaktní údaje Inna Liashuk
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Inna Liashuk z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Inna Liashuk
IČO:
22276530
Firma:
Inna Liashuk
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 20
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
18. 11. 2024
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Činnosti v oblasti informačních technologií
Administrativní a kancelářské činnosti
Výpis údajů pro Inna Liashuk ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Inna Liashuk
IČO (identifikační číslo):
22276530
Jméno:
Inna Liashuk
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
18. 11. 2024
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Inna Liashuk
Sídlo:
Dandova 2619/13, Praha 19300
Živnosti Inna Liashuk
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
24. 6. 2026
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .