Ing. Jan Lávička, IČO (41198000), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Ing. Jan Lávička
Sídlo:
Praha
IČO:
41198000
Aktuální kontaktní údaje Ing. Jan Lávička
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ing. Jan Lávička z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ing. Jan Lávička
IČO:
41198000
Firma:
Ing. Jan Lávička
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 18
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
12. 6. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
Architektonické činnosti
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Úklidové činnosti
Univerzální administrativní činnosti
Výpis údajů pro Ing. Jan Lávička ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ing. Jan Lávička
IČO (identifikační číslo):
41198000
Jméno:
Ing. Jan Lávička
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
12. 6. 1991
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
3
Sídlo Ing. Jan Lávička
Sídlo:
Nepomuckých 766/12, Praha 19900
Živnosti Ing. Jan Lávička
Živnost č. 1 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
16. 2. 1995
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Inženýrská činnost v investiční výstavbě
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 10. 1992
Živnost č. 3 Projektová činnost ve výstavbě
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 9. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Inženýrská činnost v investiční výstavbě
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 10. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Ing. Jan Lávička
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .