Igor Žiška, IČO (09289925), sídlo Dolní Dunajovice
Základní informace
Název:
Igor Žiška
Sídlo:
Dolní Dunajovice
IČO:
09289925
Aktuální kontaktní údaje Igor Žiška
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Igor Žiška z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Igor Žiška
IČO:
09289925
Firma:
Igor Žiška
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Břeclav
Základní územní jednotka:
Dolní Dunajovice
Počet zaměstnanců:
6 - 9 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Zaměstnavatelé
Datum vzniku:
29. 6. 2020
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Výroba oděvů
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Poskytování stravování v restauracích
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Činnosti reklamních agentur
Specializované návrhářské činnosti
Specializované návrhářské činnosti
Administrativní a kancelářské činnosti
Univerzální administrativní činnosti
Výpis údajů pro Igor Žiška ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Igor Žiška
IČO (identifikační číslo):
09289925
Jméno:
Igor Žiška
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
29. 6. 2020
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Igor Žiška
Sídlo:
Zahradní 229, Dolní Dunajovice 69185
Živnosti Igor Žiška
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
8. 12. 2025
Živnost č. 2 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
8. 12. 2025
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Zprostředkování obchodu a služeb
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 6. 2020
Statutární orgán Igor Žiška
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .