Helena Lelková, IČO (67207022), sídlo Frýdlant
Základní informace
Název:
Helena Lelková
Sídlo:
Frýdlant
IČO:
67207022
Aktuální kontaktní údaje Helena Lelková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Helena Lelková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Helena Lelková
IČO:
67207022
Firma:
Helena Lelková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Liberec
Základní územní jednotka:
Frýdlant
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
22. 10. 1997
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Výpis údajů pro Helena Lelková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Helena Lelková
IČO (identifikační číslo):
67207022
Jméno:
Helena Lelková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
22. 10. 1997
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Helena Lelková
Sídlo:
Družstevní 1299, Frýdlant 46401
Živnosti Helena Lelková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej/ mimo zboží vyhr.v příloze
1-3 zákona č.455/91 Sb.,o živnost. podnikání/
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
22. 10. 1997
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej/ mimo zboží vyhr.v příloze
1-3 zákona č.455/91 Sb.,o živnost. podnikání/
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
22. 10. 1997
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Helena Lelková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .