Helena Kocková, IČO (01352776), sídlo Česká Lípa
Základní informace
Název:
Helena Kocková
Sídlo:
Česká Lípa
IČO:
01352776
Aktuální kontaktní údaje Helena Kocková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Helena Kocková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Helena Kocková
IČO:
01352776
Firma:
Helena Kocková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Okres:
Česká Lípa
Základní územní jednotka:
Česká Lípa
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 1. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Ostatní finanční činnosti
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Činnosti reklamních agentur
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Univerzální administrativní činnosti
Výpis údajů pro Helena Kocková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Helena Kocková
IČO (identifikační číslo):
01352776
Jméno:
Helena Kocková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Vznik první živnosti:
21. 1. 2013
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Helena Kocková
Sídlo:
Nawkova 321/20, Česká Lípa 47001
Živnosti Helena Kocková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a
myslivost
Zprostředkování obchodu a služeb
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 1. 2013
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
21. 1. 2013
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Statutární orgán Helena Kocková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .