Helena DUDYOVÁ, IČO (45324751), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Helena DUDYOVÁ
Sídlo:
Praha
IČO:
45324751
Aktuální kontaktní údaje Helena DUDYOVÁ
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Helena DUDYOVÁ z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Helena DUDYOVÁ
IČO:
45324751
Firma:
Helena DUDYOVÁ
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 5
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
29. 6. 1992
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Výpis údajů pro Helena DUDYOVÁ ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Helena DUDYOVÁ
IČO (identifikační číslo):
45324751
Jméno:
Helena DUDYOVÁ
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
29. 6. 1992
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Helena DUDYOVÁ
Sídlo:
Renoirova 594/15, Praha 15200
Živnosti Helena DUDYOVÁ
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 6. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
29. 6. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Helena DUDYOVÁ
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .