Eva Macíčková, IČO (87499762), sídlo Olomouc
Základní informace
Název:
Eva Macíčková
Sídlo:
Olomouc
IČO:
87499762
Aktuální kontaktní údaje Eva Macíčková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Eva Macíčková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Eva Macíčková
IČO:
87499762
Firma:
Eva Macíčková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Olomouc
Základní územní jednotka:
Olomouc
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
3. 1. 2011
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Ostatní maloobchod s potravinami ve specializovaných prodejnách
Maloobchod s kosmetickými a toaletními výrobky
Činnosti reklamních agentur
Fotografické činnosti
Ostatní vzdělávání
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Kadeřnické a holičské činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Eva Macíčková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Eva Macíčková
IČO (identifikační číslo):
87499762
Jméno:
Eva Macíčková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
3. 1. 2011
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Eva Macíčková
Sídlo:
U kovárny 1144/3, Olomouc 77900
Živnosti Eva Macíčková
Živnost č. 1 Kosmetické služby
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 3. 2017
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Velkoobchod a maloobchod
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Fotografické služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 1. 2011
Statutární orgán Eva Macíčková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .