ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o., IČO (26357801), sídlo Plzeň
Základní informace
Název:
ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Sídlo:
Plzeň
IČO:
26357801
Aktuální kontaktní údaje ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
IČO:
26357801
Firma:
ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Plzeň-město
Základní územní jednotka:
Plzeň 1
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
28. 5. 2003
Sídlo ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Nespecializovaný velkoobchod
Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách
Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
Výpis údajů pro ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
IČO (identifikační číslo):
26357801
Jméno:
ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
28. 5. 2003
Celkový počet živností:
6
Aktivních živností:
3
Sídlo ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Sídlo:
Pod Košutkou 1332/14, Plzeň 32300
Živnosti ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Velkoobchod a maloobchod
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 5. 2003
Živnost č. 2 Projektová činnost ve výstavbě
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 5. 2003
Živnost č. 3 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 5. 2003
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Velkoobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 5. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Specializovaný maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 5. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Inženýrská činnost v investiční výstavbě
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 5. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Výpis údajů pro ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Soud:
Krajský soud v Plzni
28. 5. 2003
Spisová značka:
C 15155
IČO (identifikační číslo osoby):
26357801
Jméno:
ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
28.5.2003
Zapsána dne:
28.5.2003
Kapitál ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
28.5.2003
Sídlo ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Pod Košutkou 1332/14, Plzeň 32300, Česká republika
18.11.2016
Adresa:
Pod Košutkou 14, Plzeň 32300, Česká republika
28.5.2003 - 18.11.2016
Předmět podnikání ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Platnost údajů od - do
provádění staveb, jejich změn a odstraňování
28.5.2003
inženýrská činnost v investiční výstavbě
28.5.2003
velkoobchod
28.5.2003
specializovaný maloobchod
28.5.2003
projektová činnost ve výstavbě
28.5.2003
Vedení firmy ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
Statutární orgán ENGINEERING A STAVBY, spol. s r.o.
jednatel
Vladimír Hrabačka
Ve funkci
od 6.10.2016
Adresa
Pod Košutkou 1332/14, 32300 Plzeň
jednatel
Vladimír Hrabačka
Ve funkci
od 28.5.2003
do 6.10.2016
Adresa
Pod Košutkou 1332/14, 32300 Plzeň
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .