E PLUS spol. s r.o., IČO (45353182), sídlo Pila
Základní informace
Název:
E PLUS spol. s r.o.
Sídlo:
Pila
IČO:
45353182
Aktuální kontaktní údaje E PLUS spol. s r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro E PLUS spol. s r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje E PLUS spol. s r.o.
IČO:
45353182
Firma:
E PLUS spol. s r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Karlovy Vary
Základní územní jednotka:
Pila
Počet zaměstnanců:
20 - 24 zaměstnanci
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
24. 9. 1992
Sídlo E PLUS spol. s r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Instalace průmyslových strojů a zařízení
Výstavba bytových a nebytových budov
Příprava staveniště
Architektonické činnosti
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Činnosti související s provozem bezpečnostních systémů
Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Výpis údajů pro E PLUS spol. s r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje E PLUS spol. s r.o.
IČO (identifikační číslo):
45353182
Jméno:
E PLUS spol. s r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
24. 9. 1992
Celkový počet živností:
18
Aktivních živností:
6
Sídlo E PLUS spol. s r.o.
Živnosti E PLUS spol. s r.o.
Živnost č. 1 Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a
telekomunikačních zařízení
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 5. 2019
Živnost č. 2 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 2. 2017
Živnost č. 3 Projektová činnost ve výstavbě
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 2. 2017
Živnost č. 4 Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
17. 10. 2012
Živnost č. 5 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba a zpracování skla
Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Projektování elektrických zařízení
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
24. 9. 1992
Živnost č. 6 Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 8. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Specializovaný maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
24. 9. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
24. 9. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Velkoobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
24. 9. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 4 Přípravné práce pro stavby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
27. 3. 1996
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 5 Pronájem a půjčování věcí movitých
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
29. 11. 1999
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 6 Projektování elektrických zařízení
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
25. 2. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 7 Výroba porcelánových a keramických výrobků (kromě pro stavebnictví)
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
31. 3. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 8 Inženýrská činnost v investiční výstavbě
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
31. 3. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 9 Výroba a zpracování skla
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
31. 3. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 10 Koupě průmyslového, elektro zboží, textilu, oděvů, obuvi a dřeva za účelem
dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
24. 9. 1992
Zánik oprávnění
22. 10. 2001
Živnost č. 11 Revize elektrických zařízení
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
24. 9. 1992
Zánik oprávnění
10. 6. 1997
Živnost č. 12 Montáž,oprava,údržba vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů
nízkého napětí
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
24. 9. 1992
Zánik oprávnění
10. 6. 1997
Statutární orgán E PLUS spol. s r.o.
Výpis údajů pro E PLUS spol. s r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje E PLUS spol. s r.o.
Soud:
Krajský soud v Plzni
24. 9. 1992
Spisová značka:
C 2466
IČO (identifikační číslo osoby):
45353182
Jméno:
E PLUS spol. s r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
24.9.1992
Zapsána dne:
24.9.1992
Kapitál E PLUS spol. s r.o.
Základní kapitál
100 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
30.1.1996
Základní kapitál
100 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
24.9.1992
- 30.1.1996
Sídlo E PLUS spol. s r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
131, Pila 36001, Česká republika
7.4.2017
Adresa:
Pila 131, Karlovy Vary 36001, Česká republika
18.4.2001 - 7.4.2017
Adresa:
Sokolovská 117, Karlovy Vary , Česká republika
5.11.1993 - 18.4.2001
Adresa:
Nerudova 243/7, Karlovy Vary , Česká republika
24.9.1992 - 5.11.1993
Předmět podnikání E PLUS spol. s r.o.
Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
7.4.2017
Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
7.4.2017
Poskytování technických služeb k ochraně majetku osob
7.4.2017
Projektová činnost ve výstavbě
7.4.2017
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
7.4.2017
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
12.11.2010 - 7.4.2017
montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
12.11.2010 - 7.4.2017
projektování elektrických zařízení
10.7.2003 - 12.11.2010
výroba porcelánových a keramických výrobků (kromě pro stavebnictví)
10.7.2003 - 12.11.2010
výroba a zpracování skla
10.7.2003 - 12.11.2010
inženýrská činnost v investiční výstavbě
10.7.2003 - 12.11.2010
montáž, oprava, údržba a revize vyhrazených elektrických
zařízení
12.4.2002 - 12.11.2010
přípravné práce pro stavby
12.4.2002 - 12.11.2010
pronájem a půjčování věcí movitých
12.4.2002 - 12.11.2010
velkoobchod
12.4.2002 - 12.11.2010
maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím
12.4.2002 - 12.11.2010
specializovaný maloobchod
12.4.2002 - 12.11.2010
zemní práce
10.10.1996 - 12.4.2002
montáž, oprava, údržba vyhrazených elektrických zařízení a
výroba rozvaděčů nízkého napětí
24.9.1992 - 12.4.2002
koupě průmyslového, elektro zboží, textilu, oděvů, obuvi a dřeva
za účelem dalšího prodeje a prodej
24.9.1992 - 12.4.2002
revize elektrických zařízení
24.9.1992 - 12.4.2002
Vedení firmy E PLUS spol. s r.o.
Statutární orgán E PLUS spol. s r.o.
Jednatel
Jiří Habart
Ve funkci
od 7.4.2017
Adresa
K Letišti 148, 36001 Karlovy Vary
Jednatel
Jiří Habart
Ve funkci
od 12.4.2002
do 7.4.2017
Adresa
K Letišti 148, 36001 Karlovy Vary
Jednatel
Jiří Habart
Ve funkci
od 18.4.2001
do 12.4.2002
Adresa
K Letišti 12, 36001 Karlovy Vary
Jednatel
Jiří Habart
Ve funkci
od 24.9.1992
do 18.4.2001
Adresa
Celní 11, Karlovy Vary
Jednatel
Václav Vaidiš
Ve funkci
od 24.9.1992
do 6.3.2000
Adresa
Severní 17, Karlovy Vary
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .