Denisa Hanková, IČO (73936600), sídlo Oldřišov
Základní informace
Název:
Denisa Hanková
Sídlo:
Oldřišov
IČO:
73936600
Aktuální kontaktní údaje Denisa Hanková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Denisa Hanková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Denisa Hanková
IČO:
73936600
Firma:
Denisa Hanková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Opava
Základní územní jednotka:
Oldřišov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 12. 2005
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Výpis údajů pro Denisa Hanková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Denisa Hanková
IČO (identifikační číslo):
73936600
Jméno:
Denisa Hanková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 12. 2005
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Denisa Hanková
Sídlo:
Opavská 171, Oldřišov 74733
Živnosti Denisa Hanková
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
26. 3. 2014
Přerušeno od
12. 2. 2018
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 12. 2005
Přerušeno od
12. 2. 2018
Statutární orgán Denisa Hanková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .