David Sysel, IČO (04566602), sídlo Velké Meziříčí
Základní informace
Název:
David Sysel
Sídlo:
Velké Meziříčí
IČO:
04566602
Aktuální kontaktní údaje David Sysel
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro David Sysel z registru ekonomických subjektů
Základní údaje David Sysel
IČO:
04566602
Firma:
David Sysel
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Třebíč
Základní územní jednotka:
Velké Meziříčí
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
16. 11. 2015
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Architektonické činnosti
Výpis údajů pro David Sysel ze živnostenského rejstříku
Základní údaje David Sysel
IČO (identifikační číslo):
04566602
Jméno:
David Sysel
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
16. 11. 2015
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo David Sysel
Sídlo:
Jindřicha Flussera 1433/14, Třebíč 67401
Živnosti David Sysel
Živnost č. 1 Projektová činnost ve výstavbě
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 2. 2022
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
16. 11. 2015
Statutární orgán David Sysel
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .