David Ritter, IČO (29526442), sídlo Děčín
Základní informace
Název:
David Ritter
Sídlo:
Děčín
IČO:
29526442
Aktuální kontaktní údaje David Ritter
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro David Ritter z registru ekonomických subjektů
Základní údaje David Ritter
IČO:
29526442
Firma:
David Ritter
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Děčín
Základní územní jednotka:
Děčín
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
6. 5. 2026
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba základních kovů, hutní zpracování kovů; slévárenství
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie
Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
Výpis údajů pro David Ritter ze živnostenského rejstříku
Základní údaje David Ritter
IČO (identifikační číslo):
29526442
Jméno:
David Ritter
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
6. 5. 2026
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo David Ritter
Sídlo:
Oblouková 298/87, Děčín 40502
Živnosti David Ritter
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Umělecko-řemeslné zpracování kovů
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 5. 2026
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .