Daniel Schöpp, IČO (06260292), sídlo Postoloprty
Základní informace
Název:
Daniel Schöpp
Sídlo:
Postoloprty
IČO:
06260292
Aktuální kontaktní údaje Daniel Schöpp
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Daniel Schöpp z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Daniel Schöpp
IČO:
06260292
Firma:
Daniel Schöpp
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Louny
Základní územní jednotka:
Postoloprty
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
11. 7. 2017
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie
Příprava staveniště
Sklenářské, malířské a natěračské práce
Poskytování stravování v restauracích
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Pronájem videokazet a disků
Ostatní úklidové činnosti
Výpis údajů pro Daniel Schöpp ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Daniel Schöpp
IČO (identifikační číslo):
06260292
Jméno:
Daniel Schöpp
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
11. 7. 2017
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
4
Sídlo Daniel Schöpp
Sídlo:
Třebízského náměstí 512, Postoloprty 43942
Živnosti Daniel Schöpp
Živnost č. 1 Malířství, lakýrnictví, natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 4. 2023
Živnost č. 2 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
18. 10. 2019
Živnost č. 3 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 7. 2017
Živnost č. 4 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Poskytování technických služeb
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Pronájem a půjčování věcí movitých
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 7. 2017
Statutární orgán Daniel Schöpp
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .