Dagmar Kasková, IČO (48242551), sídlo České Budějovice
Základní informace
Název:
Dagmar Kasková
Sídlo:
České Budějovice
IČO:
48242551
Aktuální kontaktní údaje Dagmar Kasková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Dagmar Kasková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Dagmar Kasková
IČO:
48242551
Firma:
Dagmar Kasková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
České Budějovice
Základní územní jednotka:
České Budějovice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
14. 4. 1993
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách
Výpis údajů pro Dagmar Kasková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Dagmar Kasková
IČO (identifikační číslo):
48242551
Jméno:
Dagmar Kasková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
14. 4. 1993
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Dagmar Kasková
Sídlo:
J. Opletala 836/47, České Budějovice 37005
Živnosti Dagmar Kasková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 4. 1993
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
14. 4. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Dagmar Kasková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .