CUBE production s.r.o., IČO (26500256), sídlo Praha
Základní informace
Název:
CUBE production s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
26500256
Aktuální kontaktní údaje CUBE production s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro CUBE production s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje CUBE production s.r.o.
IČO:
26500256
Firma:
CUBE production s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 4
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
3. 1. 2002
Sídlo CUBE production s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení
Nespecializovaný velkoobchod
Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách
Reklamní činnosti
Činnosti reklamních agentur
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
Sportovní činnosti
Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
Výpis údajů pro CUBE production s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje CUBE production s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
26500256
Jméno:
CUBE production s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
3. 1. 2002
Celkový počet živností:
10
Aktivních živností:
3
Živnosti CUBE production s.r.o.
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
16. 2. 2017
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
16. 2. 2017
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní
činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 1. 2002
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Velkoobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
3. 1. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Zprostředkování obchodu
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
3. 1. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Reklamní činnost a marketing
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
3. 1. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 4 Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
3. 1. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 5 Organizování sportovních soutěží
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
3. 1. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 6 Specializovaný maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
3. 1. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 7 Zprostředkování služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
3. 1. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán CUBE production s.r.o.
Výpis údajů pro CUBE production s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje CUBE production s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
3. 1. 2002
Spisová značka:
C 86085
IČO (identifikační číslo osoby):
26500256
Jméno:
CUBE production s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
3.1.2002
Zapsána dne:
3.1.2002
Kapitál CUBE production s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
3.1.2002
Sídlo CUBE production s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Nuselská 46, Praha 4 14055, Česká republika
8.11.2006
Adresa:
Nuselská 53/čp.1419, Praha 4 14055, Česká republika
3.1.2002 - 8.11.2006
Předmět podnikání CUBE production s.r.o.
Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
6.4.2010
organizování sportovních soutěží
3.1.2002 - 6.4.2010
pořádání kulturních produkcí,zábav a provozování zařízení
sloužících zábavě
3.1.2002 - 6.4.2010
reklamní činnost a marketing
3.1.2002 - 6.4.2010
zprostředkování obchodu
3.1.2002 - 6.4.2010
zprostředkování služeb
3.1.2002 - 6.4.2010
specializovaný maloobchod
3.1.2002 - 6.4.2010
velkoobchod
3.1.2002 - 6.4.2010
Vedení firmy CUBE production s.r.o.
Statutární orgán CUBE production s.r.o.
jednatel
Lubor Kos
Ve funkci
od 7.8.2015
Adresa
Jeseniova 1817/81, 13000 Praha
jednatel
Taťána Kosová
Ve funkci
od 25.9.2013
do 7.8.2015
Adresa
Bramboříková 2994/4, 10600 Praha
jednatel
Taťána Kosová
Ve funkci
od 30.7.2013
do 25.9.2013
Adresa
Sněženková 2586/23, 10600 Praha 10
jednatel
Lubor Kos
Ve funkci
od 11.10.2012
do 30.7.2013
Adresa
Jeseniova 1817/81, 13000 Praha 3
jednatel
Ondřej Vosátka
Ve funkci
od 4.2.2012
do 11.10.2012
Adresa
Oblouková 1335/3, 10100 Praha 10
jednatel
Ondřej Vosátka
Ve funkci
od 6.4.2010
do 4.2.2012
Adresa
Legerova 64, 12000 Praha 2
Jednatel
Lubor Kos
Ve funkci
od 12.10.2005
do 6.4.2010
Adresa
Jeseniova 81, 13000 Praha 3
Jednatel
Vojtěch Hlaváček
Ve funkci
od 19.12.2003
do 12.10.2005
Adresa
Matjuchinova 704, Praha 5
jednatel
Miloš Čihák
Ve funkci
od 3.1.2002
do 12.10.2005
Adresa
Sulova 1249, 16500 Praha 5
jednatel
Lubor Kos
Ve funkci
od 3.1.2002
do 17.12.2002
Adresa
Jeseniova 81, 13000 Praha 3
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .