By Sofi s.r.o., IČO (02021137), sídlo Praha
Základní informace
Název:
By Sofi s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
02021137
Aktuální kontaktní údaje By Sofi s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro By Sofi s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje By Sofi s.r.o.
IČO:
02021137
Firma:
By Sofi s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 2
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
14. 12. 2018
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Administrativní a kancelářské činnosti
Administrativní a kancelářské činnosti
Výpis údajů pro By Sofi s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje By Sofi s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
02021137
Jméno:
By Sofi s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
14. 12. 2018
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo By Sofi s.r.o.
Sídlo:
Rejskova 982/3, Praha 12000
Živnosti By Sofi s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 12. 2018
Statutární orgán By Sofi s.r.o.
Výpis údajů pro By Sofi s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje By Sofi s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
14. 12. 2018
Spisová značka:
C 306445
IČO (identifikační číslo osoby):
02021137
Jméno:
CONTRAST DAY s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
14.12.2018
Zapsána dne:
14.12.2018
Kapitál By Sofi s.r.o.
Základní kapitál
1 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
14.12.2018
Sídlo By Sofi s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Rejskova 982/3, Praha 12000, Česká republika
7.1.2019
Adresa:
Na Folimance 2155/15, Praha 12000, Česká republika
14.12.2018 - 7.1.2019
Předmět podnikání By Sofi s.r.o.
Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
14.12.2018
pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
14.12.2018
Vedení firmy By Sofi s.r.o.
Statutární orgán By Sofi s.r.o.
jednatel
Nicole Bőhmová
Ve funkci
od 10.12.2025
Adresa
Na holém vrchu 828/11, 14300 Praha
Jednatel
Adam Böhm
Ve funkci
od 7.1.2019
Adresa
Rejskova 982/3, 12000 Praha
jednatel
Nicole Bőhmová
Ve funkci
od 6.11.2022
do 10.12.2025
Adresa
Rejskova 982/3, 12000 Praha
jednatel
Nicole Bőhmová
Ve funkci
od 15.10.2021
do 6.11.2022
Adresa
Podskalská 432/3, 12800 Praha
jednatel
Nicole Vondroušová
Ve funkci
od 30.7.2020
do 15.10.2021
Adresa
Podskalská 432/3, 12800 Praha
jednatel
Alexander Tokár
Ve funkci
od 14.12.2018
do 7.1.2019
Adresa
Lidická 700/19, 60200 Brno
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .