Biet Vu Thanh, IČO (67782922), sídlo Cheb
Základní informace
Název:
Biet Vu Thanh
Sídlo:
Cheb
IČO:
67782922
Aktuální kontaktní údaje Biet Vu Thanh
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Biet Vu Thanh z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Biet Vu Thanh
IČO:
67782922
Firma:
Biet Vu Thanh
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Cheb
Základní územní jednotka:
Cheb
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 9. 1998
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Výpis údajů pro Biet Vu Thanh ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Biet Vu Thanh
IČO (identifikační číslo):
67782922
Jméno:
Biet Vu Thanh
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
21. 9. 1998
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Živnosti Biet Vu Thanh
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
8. 10. 1998
Přerušeno od
7. 12. 2011
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Specializovaný maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
8. 10. 1998
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej s výjimkou činností
uvedených v přílohách zákona č. 455/91 Sb.
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Zánik oprávnění
22. 9. 1998
Ukončení oprávnění
22. 9. 1998
Statutární orgán Biet Vu Thanh
Výpis údajů pro Biet Vu Thanh z obchodního rejstříku
Základní údaje Biet Vu Thanh
Soud:
Krajský soud v Plzni
8. 10. 1998
Spisová značka:
A 29267
IČO (identifikační číslo osoby):
67782922
Jméno:
Biet Vu Thanh
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku
8.10.1998
Zapsána dne:
8.10.1998
místo pobytu v ČR: Hanácká 171/15, 620 00 Brno 20
13.3.2000 - 5.5.2021
dat. nar. 6.5.1948
8.10.1998
místo pobytu v ČR: Strančice, Pivovarská 341 (průkaz k pobytu
AA 338968)
8.10.1998 - 13.3.2000
Sídlo Biet Vu Thanh
Platnost údajů od - do
Adresa:
, Thai Nguyen , Vietnamská socialistická republika
8.10.1998
Adresa:
26. dubna 341/15, Cheb 35002, Česká republika
25.2.2022
Adresa:
163, Cheb 35002, Česká republika
5.5.2021 - 25.2.2022
Adresa:
Hanácká 171/15, Brno 20 62000, Česká republika
13.3.2000 - 10.6.2015
Adresa:
Rilská 3181/2, Praha 4-Modřany 14300, Česká republika
8.10.1998 - 13.3.2000
Předmět podnikání Biet Vu Thanh
Platnost údajů od - do
koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej s vyjímkou
činností uvedených v přílohách zákona č. 455/91 Sb.
8.10.1998
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .