BE SOCKS s.r.o., IČO (05499747), sídlo Praha
Základní informace
Název:
BE SOCKS s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
05499747
Aktuální kontaktní údaje BE SOCKS s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro BE SOCKS s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje BE SOCKS s.r.o.
IČO:
05499747
Firma:
BE SOCKS s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 10
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
21. 10. 2016
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Konečná úprava textilií
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Nespecializovaný velkoobchod
Maloobchod, kromě motorových vozidel
Vydavatelské činnosti
Činnosti v oblasti informačních technologií
Reklamní činnosti
Specializované návrhářské činnosti
Fotografické činnosti
Ostatní vzdělávání
Provozování kulturních zařízení
Výpis údajů pro BE SOCKS s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje BE SOCKS s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
05499747
Jméno:
BE SOCKS s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
21. 10. 2016
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo BE SOCKS s.r.o.
Sídlo:
Krymská 439/24, Praha 10100
Živnosti BE SOCKS s.r.o.
Živnost č. 1 Barvení a chemická úprava textilií
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 10. 2016
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Fotografické služby
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 10. 2016
Statutární orgán BE SOCKS s.r.o.
Výpis údajů pro BE SOCKS s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje BE SOCKS s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
21. 10. 2016
Spisová značka:
C 264725
IČO (identifikační číslo osoby):
05499747
Jméno:
BE SOCKS s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
21.10.2016
Zapsána dne:
21.10.2016
Kapitál BE SOCKS s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
21.10.2016
Sídlo BE SOCKS s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Krymská 439/24, Praha 10100, Česká republika
21.10.2016
Předmět podnikání BE SOCKS s.r.o.
Platnost údajů od - do
Barvení a chemická úprava textilií
21.10.2016
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
21.10.2016
Vedení firmy BE SOCKS s.r.o.
Statutární orgán BE SOCKS s.r.o.
jednatel
Ing. arch. Norbert Gáfrik
Ve funkci
od 21.10.2016
Adresa
Nemocničná 1947/37 , 02601 Dolný Kubín
jednatel
Mgr. art. Martina Novotná
Ve funkci
od 22.3.2023
Adresa
Služská 777/20, 18200 Praha
jednatel
Mgr. art. Martina Novotná
Ve funkci
od 21.10.2016
do 22.3.2023
Adresa
Třebovská 128, 56203 Ústí nad Orlicí
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .